Oznanila 23. nedelje med letom - 09. 09. 2012

+Cecilija Pibernik

10.00  ŽEGNANJSKA NEDELJA - KRIŽ

+Antonija Hlade

V ponedeljek goduje Nikolaj Tolentinski, v torek Janez Gabrijel, v sredo je spomin Marijinega imena, v četrtek je god Janeza Zlatoustega, v petek je Povišanje sv. Križa, v soboto god žalostne Matere Božje, nedelja je 24. nedelja med letom.

V nedeljo, 16. septembra bo žegnanjska  nedelja na Križu. Maša bo ob 10. uri.

V tem tednu začenjamo z veroukom, kakor je bilo oznanjeno.

Naslednjo nedeljo bo popoldan ob treh maša in srečanje za starejše in bolne. Mašo bo daroval g. Jožef Poje. Pred in med mašo bo priložnost za spoved, med mašo boste lahko prejeli bolniško maziljenje. Po maši bo še družabno srečanje v veroučni kapeli. Eden od župljanov je pripravljen s svojim prilagojenim vozilom pomagati starejšim, ki so na vozičku, tako da organizira prevoz od doma do cerkve in nazaj. Če bi kdo to želel, naj čimprej sporoči v župnišču.

Tudi letos bo župnijska Karitas zbirala krompir in ostale poljske pridelke za materinsko dom na Škofljici in za Bogoslovno semenišče. Pridelke lahko pripeljete k stopnišču pri učilnicah, kjer bo tudi napis Karitas. Vsem, ki boste darovali, Boglonaj!

V soboto bo srečanje mladih v Stični. Iz dekanije bo peljal avtobus, kdor bo želel iti, naj se do ponedeljka zvečer prijavi v pisarni!

Ena maša je oddana za pokojne iz družine Kremžar, za Lojzeta in Tomaža Kepica, po ena za srečen zakon in Mariji v priprošnjo in zahvalo.