Oznanila 4. velikonočne nedelje - 8. 5. 2022

+Andrej in Marija Bobnar

12. 5.

Leopold Mandič, kapucin

9.00   +Terezija Pibernik, obl.

+Peter in Rudolf Ravnikar

19.00   URNA MAŠA ZA GORO

+Franc in Marta Stele

13. 5.

Fatimska Mati Božja

9.00  + Martin Ojsteršek

v zahvalo za zdravje

19.00  +Janez Kosec, 8. dan

za zdravje in vero

14. 5.

Bonifacij, mučenec

9.00   +Francka Kern in Angela Kepic

Materi Božji v čast in zahvalo

19.00   +Anton in Jožefa Škerbec

+Marko Uranič

15. 5.

5. VELIKONOČNA NEDELJA

7.00    za žive in pokojne župljane

10.00    PRVO SVETO OBHAJILO

+Ivan Juhant

+starši Zorman

Danes (nedelja) bo ob treh popoldan sveta maša in srečanje za starejše. Maševal bo p. Milan, p. Peter bo spovedoval tudi že pol ure pred mašo in med mašo.

Naslednja nedelja bo 5. velikonočna nedelja. Ob 10. uri bo zaključek misijona obenem bo podelitev prvega svetega obhajila veroukarjem 4. razreda.

V tem tednu bo nekaj dogodkov ob obhajanju svetega misijona. V glavnem ste vzeli razpored, kjer je urnik maš in srečanj. Posebno je potrebno poudariti srečanje v torek po maši, ko bo nagovor patra Petra z naslovom «Boj med dobrim in zlim«, oz. izkušnje eksorcista v četrtek po maši pa bo nagovor z naslovom »Kot moža in ženo ju je ustvaril«. Misijonar Peter bo obakrat odgovarjal tudi na vprašanja, ki jih lahko oddate zadaj v nabiralnik.

V času misijona bo bival v kaplaniji in se boste lahko osebno dogovorili za spoved izven terminov ali za nasvet in pogovor.

Vsak dan bo maša tudi ob 9. uri, povabljeni tisti, ki lahko pridete dopoldan, ker je pri večerni maši tudi priprava za zakramente za veroukarje. Pri obeh mašah nas bo nagovoril pater Peter. Med dopoldansko mašo bo redno spovedoval pater Milan.

Starši, katerih otroci gredo v nedeljo k prvemu obhajilu boste imeli priložnost za spoved v sredo zvečer, obenem boste po maši dvignili oblekice za otroke, otroci pa bodo imeli vajo za prvo obhajilo

Za Janeza Kosca bo osmi dan 13. maja, 30. dan pa 3. junija. Eno mašo za pokojnega so darovali Kosirnikovi z Dobrave, eno Marija Kosec. Ena maša je oddana za zdravje.

Danes bo ofer za cerkev, otroci naj gredo skozi zakristijo.