ŽUPNIJA KOMENDA

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

Cecilija, mučenka

7.00    za žive in pokojne župljane

10.00    +Frančišek Štebe, obl.

+Urbančevi in Sušnikovi

V ponedeljek goduje Marjeta Škotska, v torek Elizabeta Ogrska, v sredo se spominjamo posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla, v četrtek goduje Matilda, v petek Edmund, kralj, v soboto je spomin darovanja Device Marije, v nedeljo bomo obhajali nedeljo Kristusa Kralja, zadnjo nedeljo v tem cerkvenem letu.

Planinsko društvo Komenda vabi na vsakoletni pohod  in k maši na Sveti Ambrož. Sveta maša bo v nedeljo ob 13.00 uri. Pohodniki se ob 9.uri dopoldne zberejo na običajnem mestu na Komendski Dobravi. Lepo vabljeni!

V soboto, 21. novembra, bo v župnijski kapeli predstavitev prostovoljnega dela v Indiji ob slikah in videoposnetkih. Srečanje bo po maši ob 19.00.

V pisarni lahko kupite družinsko pratiko, koledar, kadilo, oglje in plačate naročnino za Ognjišče za leto 2016.

Osmi dan za Ivana Cibaška bo 16. novembra, 30. dan 7. decembra. Osmi dan za Stanislava Barleta bo 19. novembra, 30. dan pa 14. decembra. Ob smrti pokojnega so darovali za tri maše Julijana in Lucijan Šverko, za dve Ana Debeljak, prva tako Jakonovi, za eno brat Janez. Osmi dan za Marjana Kosirnika bo 21. novembra, 30. dan 11. decembra. Za pokojnega so darovali za tri maše Jurčkovi iz Suhadol, po eno pa sosedje, družina Petkovšek, družina Humar, Štebetovi, družina Ojsteršek, za maši in za cerkev Janez Pogačar. Za Franceta Steleta so darovali po tri maše nečaki Kristina, Ivo in Mija, družini Pogačar in Dobnikar ter brat Stanko. Pet maš je oddanih za Stanislava Barleta, pet za Marjana Kosirnika tri za Franceta Steleta in ena v zahvalo.