ŽUPNIJA KOMENDA

18.00   +Terezija Zadrgal, 8. dan

+Veronika Vidmar

+France Burger

Andrej in drugi vietnamski mučenci

18.00   +Marta Erazem

za zdravje

10.00   +Nande Lah – SUHADOLE

+Anica Zarnik

V ponedeljek goduje papež Klemen, v torek Andrej in Vietnamski mučenci, v sredo Katarina Aleksandrijska, v četrtek Leonard, v petek Modest in Virgil, škofa, v soboto Katarina Labure, vidkinja. V nedeljo bomo obhajali 1. adventno nedeljo.

V nedeljo bo ob 10.00 maša tudi v Suhadolah.

V nedeljo bo tudi nedelja Karitas, pri mašah bo nabirka za župnijsko in škofijsko Karitas.

V nedeljo bomo začeli adventni čas. Pri deseti maši bo blagoslov kipov Fatimske Marije, ki jih boste potem člani ŽPS – ja odnesli domov in bomo začeli z molitvijo po vaseh in po domovih.

Na priporočilo SŠK bomo v adventu začeli tudi z molitvijo v priprošnjo Sv. Družini, da bi na referendum o družinskem zakoniku glasovali proti predlaganim spremembam. Od sobote naprej bomo po vsaki maši do referenduma zmolili Pod Tvoje Varstvo in Pridi Sveti Duh.

Poverjeniki naj dvignejo revijo Ognjišče.

Ob smrti Terezije Zadrgal so darovali za devet maš sinovi, za dve sosedje, za pet maš in za cerkev mož pokojne, za mašo in za cerkev družina Karničniki. Za tri maše so darovali Štrcinovi, za dve Štebalovi, za štiri maše brat Milan in sestre Kristina, Štefka in Angelca. Za dve maši so darovali Lampičevi, prav tako sosedje. Po eno mašo so darovali Mihelčičevi, Hrovatovi, Ivanka in Lojze Perne ter Ožbalčevi. Za cerkev pa so darovali Anica Zorman, Maks Lap, Gašperlinovi z Luž in zavod Grunt. Za Marjana Kosirnika so darovali za štiri maše sorodniki in znanci, po eno pa Cibaškovi in Galjotovi. Za Stanislava Barleta so za pet maš darovali domači. Osmi dan za Angelo Ocepek bo 28. novembra, 30. dan pa 18. decembra. Ob smrti pokojne so darovali za eno mašo Zarnikovi in eno Kadivčevi. Deset maš je oddanih za Terezijo Zadrgal, štiri za Marjan Kosirnika.