Oznanila 30. nedelje med letom - 28. 10. 2012

31. NEDELJA MED LETOM

Zahvalna nedelja

7.00  za žive in pokojne župljane

10.00  +Jelka Juhant, obl.

+Antonija Jagodic

V tednu, ki je pred nami zaradi počitnic ne bo verouka. Zaradi prestavitve ure, bo v zimskem času večerna maša ob 18.00. V ponedeljek goduje Mihael, duhovnik, v torek Marcel, mučenec, v sredo je državni praznik, dan reformacije. V četrtek je zapovedan praznik vseh svetnikov, maša bo zjutraj in dopoldan. Ob 14.30 bodo molitve v cerkvi, potem pa na pokopališču blagoslov grobov. Ob 17. uri bomo v cerkvi molili rožne vence za naše pokojne. V petek je spomin vernih rajnih, oz, tistih, ki so še v vicah. Maša bo ob 9.00 dopoldan in zvečer ob 18.00. V soboto goduje Viktorin Ptujski, nedelja je 31. nedelja med letom.

V nedeljo bomo obhajali zahvalno nedeljo, pri vseh mašah bo običajni ofer.

V novembru bo vsak petek maša za rajne, ki ste jih priporočili v molitev oz. darovali za Očenaše. Molitve lahko naročite tudi v novembru. Seznam za pokojne je na obeh oglasnih deskah.

V tem tednu sta prvi petek in prva sobota. Obhajilo starejših in bolnih na domu bo v torek dopoldan. Na prvo soboto bomo molili za nove duhovne poklice.

Poverjeniki naj vzamejo novo številko Ognjišča. Izšla je tudi nova številka Petrovega pisma – župnijski list.

V Kamniški Bistrici bo spominska maša za vse žrtve 2. svetovne vojne ter medvojnih in povojnih pobojev 31. oktobra ob 14.30.

Dve maši sta oddani za Janeza Vrtnika, ena za pokojne iz družine Slokar in Mejač, za Frančiško Stele in za Franca Peterlina.