Oznanila 29. nedelje med letom - 21. 10. 2012 - misijonska nedelja

19.00  v zahvalo za srečen porod

+Anton Pušnik

Sabina, mučenka

19.00  +Marija Špenko iz Suhadol, obl.

+Brauharjevi

30. NEDELJA MED LETOM

Simon in Juda Tadej

7.00  za žive in pokojne župljane

10.00  +Janez in Terezija Urbanc

+Španovi

V ponedeljek goduje Marija Saloma, svetopisemska žena, v torek Janez Kapistran, duhovnik, v sredo Anton Marija Klaret, v četrtek Krizant in Darja, mučenca, v petek mučenca Lucijan in Marcijan, v soboto Sabina, mučenka, v nedeljo apostola Simon in Juda Tadej. Nedelja bo 30. nedelja med letom.

V soboto uro pred in med mašo ter v nedeljo dopoldan bo spovedovanje pred prazniki Vseh svetnikov.

Skavti vabijo na tradicionalno peš romanje skavtskih družin v Novo Štifto, ki bo v soboto, 27. oktobra. Odhod je ob pol sedmih zjutraj izpred cerkve v Komendi. Prijave in prispevek za prevoz nazaj se bodo pobirali danes in jutri po vseh mašah na trgu pred cerkvijo. Vabljeni!

Osmi dan za Branko Klopčič bo 24. oktobra, 30. dan 15. novembra. Za dve maši je darovala družina Prosenc. Osmi dan za Janeza Vrtnika bo 22. oktobra, 30. dan 14. novembra. Za pokojnega so za štiri maše darovali Barkeljnovi, za dve sestre in brat, prav tako za dve družine Dajčar, Ciperle in Jerala, za eno Virškovi iz Adergasa ter za dve domači. Ob smrti Antona Koželja se sosedje, sorodniki in domači darovali za dvanajst maš in za cerkev. Osem maš je oddanih za Antona Koželja in šest za Janeza Vrtnika ter ena za Cecilijo Vrhovnik.