OZNANILA  17. NEDELJE MED LETOM  - 26.7.2020

KRIŠTOFOVA NEDELJA

Gorazd in Kliment

19.00 +Alojz Ribnikar, obl.

+Jakob in Angela Slapar

Viktor I., papež

19.00  +Šmidovi

+Anica Kosirnik

Marta, Lazarjeva sestra

19.00    +Viktor Stele, obl.

+Jože Lah

Peter Krizolog

19.00  +Jožef Koželj, st.

+Milan Stipič, obl.

Ignacij Loyolski

19.00  +Ana Kepic in pok. Mlakarjevi

+Marija Petrič

Alfonz Ligvorij

19.00   +Milan Zlobko, obl.

+Srečo Lap, obl.

18. NEDELJA MED LETOM

7.00   za žive in pokojne župljane

10.00   +pok. iz družine Cibašek in Kimovec

+Martinovčeva mama

V ponedeljek godujeta Gorazd in Kliment, v torek Viktor, papež, v sredo Marta, v četrtek Peter Krizolog, v petek Ignacij Loyolski, v soboto Alfonz, nedelja bo 18. nedelja med letom.

Po navodilih SŠK naj bi ob obisku nedeljske maše v cerkvi v nabiralniku pustili svojo tel. številko brez drugih podatkov, da bi v primeru bolezni lahko obvestili prisotne oz. preverili morebitno širitev. V ta namen je pod korom nabiralnik. Najbrž bo pa dovolj, če odda številko en član družine, ki ej pri maši.

V drugi nabiralniki lahko pustite dar za misijonarje, na voljo so nalepke in kartoni z molitvijo.

Od danes naprej je urejen tudi zvočni prenos svete maše v veroučnih in pevski prostorih. Če delivec obhajila med mašo ne pride obhajat na trg, ste povabljeni k obhajilu v cerkev ali pa po maši, ko običajno pristopijo tudi pevci!

Ob smrti Angele Kociper so darovali za dve maši Globočnikovi s Podboršta. Dve maši sta oddani za pokojno, ena po namenu.